Yöre Dernekleri Kaymakam Katırcı'nın gönlünü aldı

Beykoz Belediyesi'nin düzenlediği ‘Yöresel Geceler' programı dolayısıyla sitemde bulunan Kaymakam Ahmet Katırcı, Dernekler Birliği üyeleri tarafında ziyaret edildi.

Beykoz Samsunlular Derneği'nin geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği ziyaret esn

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediyesi’nin düzenlediği ‘Yöresel Geceler’ programı dolayısıyla sitemde bulunan Kaymakam Ahmet Katırcı, Dernekler Birliği üyeleri tarafında ziyaret edildi.

Beykoz Samsunlular Derneği’nin geçtiğimiz hafta gerçekleştirdiği ziyaret esnasında Kaymakam Ahmet Katırcı’nın Yöresel Geceler’ programı dolayısı yaptığı sitem üzerine Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği temsilcileri bir ziyaret gerçekleştirdi.

Kaymakmlık makamında gerçekleşen ziyarete Dernekler Birlği Dönem Başkanı ve KAI Dernek Başkanı Latif Yıldız, Batumlular Dernek Başkanı Ali Kemal Kılıç, Ordulular Dernek Başkanı Özkan Ayduğan, Giresunlular Dernek Başkanı Fuat Kuş, Artvinliler Dernek Başkanı Mehmet Uzun, Samsunlular Dernek Başkan Yardımcısı Eyüp Altun ile Trabzonlular Dernek Başkan Yardımcısı İsmail Hocaoğlu ile Necati Ak katıldı.

Kaymakam Ahmet Katırcı, Beykoz’un neredeyse tamamına hitap eden yöre derneklerinin düzenlediği ‘Yöresel Geceler’ programına davet edilmemesinden duyduğu rahatsızlığı bir kez daha güzel bir üslupla ifade etti. Beykoz Belediyesi’nin düzenlediği ‘Yöresel Geceler’ programını son derece önemli ve güzel bulduğunu belirten Kaymakam Katırcı, ziyarete gelen dernek başkanlarına bu konudaki sitemini bir kez daha ileterek; “İnsanız hepimizin hatası olabilir. Önemli olan hataları istişare ederek doğruyu bulmaktır. Beykoz’un mülki amiri olarak Beykoz’un neredeyse tamamına hitap eden yöre derneklerinin düzenlediği bir etkinlikte yer almamak beni biraz üzdüğü için sitemimi dile getirdim. Bizde bu projeye ve içeriğine katkıda bulunabilirdik” dedi.

Kaymakam Katırcı ayrıca bu yıl Turizm Haftası’nın Beykoz’da yapılacağını söyleyerek, düzenlenecek etkinlikler içerisinde Yöre Dernekleri’nin de bulunması gerektiğini söyledi. Yöre Dernekleri Birliği temsilcileri de hatalarının farkında olduklarını dile getirerek haftasonu yapılacak Trabzonlular Derneği’nin etkinliğine kendilerini davet etti.

Yöre Dernekleri Kaymakam Katırcı'nın gönlünü aldı
Bizi Takip Edin