Yücel Çelikbilek: Soracaksınız, sormaktan kaçmayacaksınız!

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Soğuksu Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek, sorunlarını dinledi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Soğuksu Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek, sorunlarını dinledi. Beyko

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Soğuksu Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek, sorunlarını dinledi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Soğuksu Mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek, sorunlarını dinledi. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ile ekibi, halkın sorunlarını yerinde dinlemek için halk meclis toplantısı düzenledi.

Soğuksu Mahallesi Dörtyol Kahvesi’nde yapılan halk meclisi toplantısına Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri ve meclis üyeleri ile çok sayıda mahalle sakini katıldı. İstifa eden belediye başkan yardımcıları M. Hanefi Dilmaç ve Muharrem Kaşıtoğlu’nun katılmaması ise dikkat çekti.

Yücel Çelikbilek: Soracaksınız, sormaktan kaçmayacaksınız

Toplantıda belediye tarafından yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında vatandaşlara bilgiler aktarıldı. Beykoz Belediye Başkanı Çelikbilek, “Sezdiklerinizi takip edeceksiniz, yaptıklarımızı takip edeceksiniz. Soracaksınız, sormaktan kaçmayacaksınız. Araştırmacı olacaksınız. Doğru ve yakışan şeyler soracaksınız. Her gün 150 kişiyi dinliyoruz. İnsanlarla temaslarımız oluyor. Biz Beykoz’dan hiç ayrılmadık, ayrılmaya da hiç niyetimiz yok. Bir yere gitmedik, çok özel yerlere taşınmadık. Aynı mahalledeyim. Dolayısıyla sizin hiç uzağınızda olmadım. Bu kadrolar sizin çok uzağınızda olmadılar, söz verdik, olmadık” dedi.

Soğuksu farklı bir mahalle haline gelecek

Soğuksu Mahallesi’ni eğitim olarak hiç yalnız bırakmadıklarını ifade eden Başkan Çelikbilek, “Her türlü katkıyı yapmak için gayret sarf ettik. Daha önce eski olan okulumuzun biz içerisini yepyeni hale getirdik çocuklarımız pırıl pırıl mekânlarda eğitim öğretim yapsınlar diye. Soğuksu Mahallemiz, eğitimde, sporda, diğer alanlarda olduğu gibi kültür merkezi de yapılıp bittikten sonra çok farklı bir mahalle haline gelecektir. Gençlerimiz, hanım kardeşlerimiz, kızlarımız hem meslek kurslarında hem de gerekli alanlarda burada inşallah gerekli eğitimi alacaklar ve kendilerine yararlı hale gelmiş olacaklar” şeklinde konuştu.

Yücel Çelikbilek: Soracaksınız, sormaktan kaçmayacaksınız!
Bizi Takip Edin