Yücel Çelikbilek’in ismi Kars’ta yaşatılıyor

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, bir takım ziyaretlerde bulunmak için geçmiş dönem Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in ata toprakları olan Kars’ı ziyaret ederek Çelikbilek’in adını yaşatan mekânları gezdi.
  • 3.08.2022 00:00:00

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, geçmiş dönem Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek'in ata toprakları olan Kars’ı ziyaret ederek Çelikbilek’in adını yaşatan mekânları gezdi. 

galeri isyucel celikbilek in ismi kars ta yasatiliyor 5052

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve beraberindekiler, geçmiş dönem Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in memleketi Kars’ı ziyaret ederek Çelikbilek’in ismini yaşatan mekânları gezdi.

Ziyarette Murat Aydın’a, Belediye Başkan Yardımcısı Selami Keskin, Meclis Üyesi Adem Sefer ve Bülent Gökdağ ile Ahmet Çelikbilek ve Selim Belediye Başkanı Çoşkun Altun eşlik etti.

galeri isyucel celikbilek in ismi kars ta yasatiliyor 3660

Kardeş şehir olan Selim Belediyesi’ni ziyaret eden Aydın ve beraberindekiler, Altun ile ortak çalışmalarımıza dair istişarelerde bulundu.

Daha sonra, Yücel Çelikbilek'in ata toprakları olan şehirde onun adını yaşatan mekânlardan Yücel Çelikbilek Kültür Merkezi ve Yücel Çelikbilek Parkı gezildi. 

galeri isyucel celikbilek in ismi kars ta yasatiliyor 4962

Gün boyu devam eden ziyaretlerde AK Parti Kars İl Başkanı Adem Çalkın ile bir araya gelen Murat Aydın, parti çalışmalarımız üzerine bir sohbet etti.

Ziyaretini sosyal medya hesabından paylaşan Başkan Murat Aydın, “Kars'ın tarih kokan sokaklarında misafirperver insanlarıyla buluşup, Beykoz'daki Karslı hemşehrilerimizin selamlarını iletiyoruz. Sıcak ev sahiplikleri için Selim Belediye Başkanımıza ve Kars'ın güzel insanlarına teşekkür ediyorum.” dedi.

İlgili Haberler