Zalimlerin karşısına dimdik çıkan Beykoz'a selam olsun!

AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci ve İBB Başkanı Kadir Topbaş, günlerdir vatan nöbeti tutan Beykozlularla buluştu.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci ve İBB Başkanı Kadir Topbaş, günlerdir vatan nöbeti tutan Beykozlularla buluştu.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, 15 Temmuz’da yaşanan hain darbe girişiminin ardından Kavacık’ta günlerdir vatan nöbetine devam eden Beykozlularla buluştu.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı önünde gerçekleştirilen ve  Kur’an-ı Kerîm tilaveti ile başlayan buluşmada AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan ile Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’de hazır bulundu.

Selim Temurci: Bu bir siyasi parti meselesi değildir

Demokrasi nöbeti için Kavacık’ta toplanan vatandaşlara seslenen AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci şunları söyledi;  ‘Değerli kardeşlerim çok kötü günler geçirdik ama rabbimize hamdolsun ki, çok daha aydınlık bir Türkiye’de beraber yaşamak adına yeni bir başlangıç yaptık. Beykoz çok özel bir ilçe. FSM Köprüsü’yle komşu bir ilçe. Fatih Sultan Mehmet’e çıkan o zalimlerin karşısına dimdik çıkan Beykoz’a selam olsun. 15 yaşında 20 yaşında ki kardeşlerimizin, hanım kardeşlerimizin üzerinden tank paleti geçiren şerefsizlere lanet olsun. Biz birlikte Türkiye olarak bu darbeye karşı durduk. Bu bir siyasi parti meselesi değildir. Geçen Cuma tek bir rengimiz vardı. Tek bir işaretimiz vardı. Hepimizin rengi kırmızı beyazdı. Böyle de olmaya devam edecek inşallah.”

Kadir Topbaş: Darbeciler için Vatan Hainleri Mezarlığı yapacağız

Meydanları boş bırakmayan vatandaşlara seslenen bir diğer önemli isim de Başkan Kadir Topbaş oldu. Topbaş, milli iradenin ve vatanın nöbetçisi olan halkın, yazdığı yeni destanla Çanakkale şehitlerinin torunları olduğunu bütün dünyaya gösterdiğini söyledi. Kendisinin ve iş dünyasının konuştuğu yabancı uyruklu insanların, sivil insanların tanklara, toplara, silahlara karşı nasıl durduğunu anlamakta zorluk çektiğini gördüklerini vurgulayan Kadir Topbaş, 15 Temmuz şehitlerini rahmetle andı, gazilere acil şifalar diledi.

Alınan OHAL kararının vatandaşa karşı değil devletin kendisine karşı aldığı bir karar olduğunu dile getiren Topbaş, “Allah korusun, hain ihtilal girişimi gerçekleşmiş olsaydı, Türkiye kan ve gözyaşı dolu çok kötü günlere doğru giderdi. Sizin dirayetli duruşunuz sayesinde hainlikleri başlarına döndü hamdolsun. Sayın Cumhurbaşkanımız gücünü sizden alıyor ve size güveniyor. Bu darbeciler mutlaka hak ettikleri cezayı alacaklardır. Biz de belediye olarak öldürülen darbeciler için Vatan Hainleri Mezarlığı yapacağımızı söyledik. ‘Üzerlerine vatan haini filan diye ismini yazın’ dedim. İnsanlarımız gidip kara taşlarına tükürsün, lanet okusun. Onlar bunu bile hak etmiyor aslında.” diye konuştu.

Türkiye’de millete rağmen kimsenin hiçbir istenmeyen hareket yapamayacağının görüldüğünün altını çizen Topbaş, vatandaşlardan Başkomutan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ikinci bir emrine kadar meydanları boş bırakmamalarını istedi.

Zalimlerin karşısına dimdik çıkan Beykoz'a selam olsun!
Bizi Takip Edin