Zeki Aksu Beykoz Kulübü’nün başkanlığını bırakıyor mu?

Beykoz Spor Kulübü, Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı gerçekleştirdi. 10 Kasım 2001 yılından bu yana başkanlık görevini sürdüren Aksu, “Mayıs ayında ya da öncesinde gerçekleşecek bir kongrede karşınızda olmayabilirim.” de

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Spor Kulübü, Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı gerçekleştirdi. 10 Kasım 2001 yılından bu yana başkanlık görevini sürdüren Aksu, “Mayıs ayında veya öncesinde yapılacak bir kongrede karşınızda olmayabilirim.” dedi. 

galeri iszeki aksu beykoz kulubu nun baskanligini birakiyor 7928

Beykoz Spor Kulübü’nün Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı.

Kavacık Park Inn by Radisson’da düzenlenen Genel Kurul Toplantısı’nda faaliyet raporunun okunması ardından geçilen seçimlerde Beykoz Spor Kulübü Kongre Üyeleri oybirliği ile Zeki Aksu’yu bir kez daha başkan olarak seçti.  

Kongre’de konuşma yapan Başkan Zeki Aksu, 2016’dan bu yana nelerin değiştiğini aktardı. Aksu, “2016 yılında 3 buçuk milyon dolar olan borcumuz 2 milyon 600 bin dolara indi. 2016 yılında takımımız Süper Amatör Lig’deydi, bir üst lig olan Bölgesel Amatör Lig’e yükseldi. İdmanlarımız Paşabahçe Sahası’nda akşam geç saatlerde anca yapabiliyorduk. Bugün eksik olmasın rahmetle andığımız Yücel Çelikbilek ve TFF iş birliği ile Beykoz Stadı yapıldı. Stat yapılır yapılmaz ilk meyvesini de verdik, grubumuz ilk ikiye girerek BAL oynamaya hak kazandı.” dedi.

AKSU: “TOPLAM BORCUMUZ 2 MİLYON 600 BİN DOLAR”

Aksu, gelir gider arasındaki farktan bahsederek, bir takım dostlara ve kurumlara borçlanıldığını aktardı ve şöyle dedi:

“Genel borcumuza bakarsak, toplamda gelir gider farkı da dâhil olmak üzere 1 milyon 371 491 TL Beykoz Spor Kulübü Derneği’nin borcu var. Bunun yanı sıra da resmi kurumlara 400-500 bin TL’de borcumuz var. Dernek ve şirket borçlarımız dâhil toplam borcumuz 2 milyon 600 bin dolardır. Yeni yönetim kurulumuz bu borcu mayıs ayına kadar bir 250-300 bin TL azaltmayı hedefleyecek.”

“BEYKOZ BU BORÇTAN ARINMIŞ OLACAK”

Mayıs ayında tekrardan kongre yapılacağından bahseden Zeki Aksu, ”Mayısta ben karşımızda olmayabilirim. Veya mayıstan önce yapılacak bir kongrede de karşınızda olmayabilirim. Ben 10 gün sonra tam 20 yıl aralıksız Beykoz Spor Kulübü’ne hizmet eden tek başkan olacağım. Beykoz Spor Kulübü bu 2 milyon 600 bin dolar borçtan çok yakın bir zamanda arınmış olacak. Bir takım temaslarımız ve görüşmelerimiz var.” dedi. 

Zeki Aksu Beykoz Kulübü’nün başkanlığını bırakıyor mu?
Bizi Takip Edin