5 aylık evlilik Beykoz Adliyesi’nde son buldu!

30 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda görkemli bir düğünle evlenen Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti, 5 aylık evliliklerini Beykoz Adliyesi’nde noktaladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

30 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda görkemli bir düğünle evlenen Hadise ve Mehmet Dinçerler çifti,  5 aylık evliliklerini Beykoz Adliyesi’nde noktaladı.

30 Nisan’da nikâh masasına oturan ünlü şarkıcı Hadise ve iş insanı Mehmet Dinçerler, evliliklerini noktaladı. Çift, 5 aylık evliliklerini Beykoz Adliyesi’nde sonlandırdı. Adliye çıkışı tarafların avukatları açıklamalarda bulundu.

DURUŞMAYA KATILMADILAR

Ünlü şarkıcı Hadise psikolojik baskı gördüğü iddiasıyla 5 ay önce evlendiği Mehmet Dinçerler’e boşanma davası açmıştı. 

Dava dilekçesinde, “Davalı tarafın bu davranışları, zaman içerisinde psikolojik baskı boyutuna ulaşmıştır. Bu psikolojik baskılar müvekkili oldukça yıpratmış ve sadece kişisel hayatını değil, kamuoyuna yansıdığı üzere sanat hayatını da etkileyecek boyuta varmıştır. Bu nedenle, taraflar arasında karşılıklı olarak uyumsuzluklar kendini göstermiş, ayrı yaşamaya başlamışlar ve evlilikleri fiilen sona ermiştir. Tarafların bundan böyle birlikte yaşamaları mümkün değildir.” ifadelerine yer verilmişti.

TEK CELSEDE BİTTİ

Beykoz Aile Mahkemesi’nde gerçekleşen duruşmaya Hadise ve Mehmet Dinçerler katılmadı. İki tarafın da avukatları mahkeme salonunda hazır bulunurken Hadise ve Mehmet Dinçerler karşılıklı anlaşma ile tek celsede boşandı.

ÇİFTİN AVUKATLARINDAN AÇIKLAMA

Dava sonrası açıklama yapan ünlü şarkıcı Hadise’nin avukatı, “Müvekkilim Hadise tarafından açılan davada bir an önce boşanma kararı verildi. İki taraf için de hayırlı olsun. İki tarafın da birbirinden maddi manevi bir talebi olmadı. Talep olsaydı dava da daha uzun sürerdi. 2 haftayı geçen bir süreç yaşandı ama sonunda karar verildi.” ifadelerini kullandı.

İş adamı Mehmet Dinçerler’in avukatı ise “Boşanma davası sonuçlandı. Taraflar arasında herhangi bir çekişme yoktur. Dolayısıyla söylenecek çok fazla bir şey yok. Dosyada gizlilik mevcuttur. Dava tek celsede sona ermiş oldu.” şeklinde konuştu.

 

 

5 aylık evlilik Beykoz Adliyesi’nde son buldu!
Bizi Takip Edin