Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz Belediye Başkanlığı Kupası için yarıştılar

Beykoz Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü'nün düzenlediği Geleneksel “Beykoz Belediye Başkanlığı Kupası Yarışları” atış sporu tutkunlarını bir araya getirdi.

Beykoz Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü'nün Mahmut Şevket Paşa Köyü'ndeki tesislerinde…

Beykoz Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü’nün düzenlediği Geleneksel “Beykoz Belediye Başkanlığı Kupası Yarışları” atış sporu tutkunlarını bir araya getirdi.

Beykoz Avcılar ve Atıcılar Spor Kulübü’nün Mahmut Şevket Paşa Köyü’ndeki tesislerinde yapılan yarışlar atıcılık sporuna gönül veren sporcuların heyecanlı rekabetine sahne oldu.

Skeet dalında yapılan yarışlarda çevre il ve ilçelerden katılan 35 sporcu mücadele etti.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Kulüp Başkanı Bahattin Karadurmuş, belediye meclis üyeleri, atış sporu meraklıları ve ilçe sakinleri yarışları izlemeye gelerek sporculara destek oldular.    

A grubu ve B grubu olmak üzere iki kategoride yapılan yarışlarda A grubunda birinciliği Kürşat Aras elde ederken grup ikincisi Serhat Şahin, grup üçüncüsü ise Cüneyt Karakuş oldu.

B grubu yarışlarında birinciliği Tuğrul Özer kazanırken, Recep Şahin grup ikincisi, Yavuz Karakuş da grup üçüncüsü oldu.   

Yarışlarda dereceye giren sporcular kupalarını Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in elinden aldı. Kulüp yönetimi de Başkan Çelikbilek’e katkılarından dolayı plaket takdim etti.

Kulüp Başkanı Bahattin Karadurmuş atış sporuna ilginin artması ve gençlerin teşvik edilmesi amacıyla tertip ettikleri müsabakayla atış sporunun tanıtılmasına katkıda bulundukları belirterek Belediye Başkan Yücel Çelikbilek’e katkıları dolayısıyla teşekkür etti.

Halk Koşusu 5 Mayıs’ta

Sporun her dalını desteklediklerini ve sporun günlük hayatta daha fazla yer alması için 4 yıldan bu yana her yıl Halk Koşusu düzenlediklerini belirten Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek 5 Mayıs Pazar Günü yapılacak koşuya tüm ilçe sakinlerini davet etti.

Müsabakada dereceye girenler şu şekilde:

A GRUBU

1.KÜRŞAT ARAS

2.SERHAT ŞAHİN

3.CÜNEYT KARAKUŞ

B GRUBU

1.TUĞRUL ÖZER

2.RECEP ŞAHİN

3.YAVUZ KARAKUŞ

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı