Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz Kaymakamından dernekler birliğine iade-i ziyaret

Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, Beykoz Dernekler Birliği aylık olağan toplantısına katıldı.

Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, Beykoz Dernekler Birliği aylık olağan toplantısına katıldı.

Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, kendisine hoş geldiniz ziyareti yapan kurumlara gerçekleştirdiği iadeyi ziyaretler kapsamında Beykoz Dernekler Birliği’ni de ziyaret etti. Çiçekli, Dernekler Birliğinin Çankırılılar Derneğinde gerçekleşen aylık olağan toplantısına katıldı.
galeri beykoz kaymakamindan dernekler birligine iade i zi 6433

Toplantı başlamadan önce Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli, Beykoz Kars-Ardahan-Iğdır KAI Başkanı Esengül Yılmaz ve ev sahibi Bilal Karabacak ile Çankırılılar Derneği’nin İstanbul genelinde oldukça isim yapan tuz odasını ziyaret ederken, kısa bir tuz terapisine katıldılar.

Salgın hastalık sebebiyle tedbirlerin alındığı toplantıda, konuklara ön mutabakat sonrası, kapalı şişe su dışında ikramların yapılmadı. Toplantıyı, ev sahibi sıfatıyla, Dernekler Birliği Başkanı Bilal Karabacak yönetti.

Toplantıya katılan Dernek Başkanları sırayla kendilerini tanıttıktan sonra nezaket ziyareti kapsamında ilçe genelindeki gözlemledikleri sıkıntıları, Kaymakam Çiçekliye aktarma şansı buldular. Beykoz Dernekler Birliği Başkanı Bilal Karabacak yaptığı konuşmada, Kaymakam Çiçekli’ye nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederken kısa bir bilgilendirme yaptı.

galeri beykoz kaymakamindan dernekler birligine iade i zi 7977

Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli’de nezaket ziyaretleri kapsamındaki iadeyi ziyaretlerinde böyle güzel bir ortamda STK Temsilcileri ile birlikte olmaktan ve zamandan kazandığı için sevindiğini dile getirerek, kendisini kabul eden Beykoz Dernekler Birliği’ne teşekkür etti.

Toplantı kapsamında; imar, Beykoz’a eğitim araştırma hastanesi kazandırılması, spor, işsizlik, uyuşturucu, trafik ve engelli dünyası gibi birçok sıkıntı nezaket kuralları dahilinde karşılıklı dile getirildi.

Powered by Froala Editor

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı