Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz’da afet bölgelerine destek toplantısı

Beykoz’da yangın ve sel felaketi yaşanan bölgelere yönelik başlatılan “Ben de Varım” yardım kampanyasına destek için toplantı düzenlendi.

Beykoz’da yangın ve sel felaketi yaşanan bölgelere yönelik başlatılan “Ben de Varım” yardım kampanyasına destek için toplantı düzenlendi.

galeri isbeykoz da afet bolgelerine destek toplantisi 2848

Beykoz’da afetzede durumundaki vatandaşların acil ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik toplantı düzenlendi.

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) koordinesinde ülke genelinde başlatılan, ‘Ben de Varım’ yardım kampanyasına Beykoz’dan en güçlü desteği sağlamak için değerlendirme toplantısı yapıldı.

Toplantı, Beykoz Kaymakamına vekâleten Ümraniye Kaymakamı Cengiz Ünsal başkanlığında Barbaros Hayrettin Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi toplantı salonu gerçekleşti. 

AFAD tarafından ülke genelinde başlatılan “Ben de Varım” kampanyasına Beykoz’dan yapılabilecek en güçlü nakdi yardım desteği hakkında ilgili kurum yöneticileri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile görüş alışverişinde bulunuldu.

Düzenlenen toplantıya Beykoz Kaymakamına vekâleten Ümraniye Kaymakamı Cengiz Ünsal’ın yanı sıra; Belediye Başkan Yardımcısı Feruz Kutsal, kamu kurum ve kuruluş yöneticileri, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri katıldı. 

galeri isbeykoz da afet bolgelerine destek toplantisi 4443

Beykoz Kaymakamına vekâleten toplantıya katılan Kaymakam Cengiz Ünsal yaptığı konuşmada; sel ve yangın afetlerinden dolayı vatandaşların mağduriyetlerinin bir an evvel giderilmesi için devletin tüm imkanlarını seferber ettiğini ve halihazırda kapsamlı ve gayretli bir çalışmanın yürütüldüğünü belirtti.

Ünsal, “Devletimizin sahada yürüttüğü kapsamlı ve gayretli çalışmaya Beykozlular olarak “Ben De Varım” diyerek kurumlarımızın, yerel yönetimlerimizin, sivil toplum kuruluşlarımızın ve vatandaşlarımızın, her zaman olduğu gibi birlik ve beraberlik içerisinde afetzede kardeşlerimize en güçlü desteği sağlayacağına inanıyorum.” dedi.  

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı