Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Cennetin çocukları Beykoz pikniğinde buluştu

İHH İnsani Yardım Vakfı Beykoz Temsilciliği “Cennetin Çocukları” ana temalı yetim öğrenci şenliği düzenledi.

Dünyanın birçok bölgesinde bulunan yetim çocuklara yardım etmek amacıyla yetimlere yönelik yardım faaliyetleri düzenleyen İHH İnsani Yard

İHH İnsani Yardım Vakfı Beykoz Temsilciliği “Cennetin Çocukları” ana temalı yetim öğrenci şenliği düzenledi.

Dünyanın birçok bölgesinde bulunan yetim çocuklara yardım etmek amacıyla yetimlere yönelik yardım faaliyetleri düzenleyen İHH İnsani Yardım Vakfı Beykoz Temsilciliği, Beykoz Kaymakamlığı, Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Beykoz Belediyesi’nin katkılarıyle “Cennetin Çocukları” ana temalı yetim öğrenci şenliğini düzenledi.

Beykoz Kaymakdonduran piknik alanında gerçekleştirilen şölene Ak Parti Milletvekili Metin Külünk, Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Necla Çağlayan, Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Manolya Demirören Tekin ve Ensar Vakfı Beykoz Şube Başkanı Deniz Soytemiz ile yetim öğrenciler, aileleri ve gönüllü aileler katıldı.

Sabahın erken saatlerinde servislerle piknik alanına gelen öğrenciler ve aileleri, güne güzel bir kahvaltıyla başladılar. Birlikte eğlenceli vakit geçiren aileler çocuklarla oyunlar oynayıp günün tadını çıkardılar. Birçok oyunun oynandığı piknikte çocuklara yönelik eğlenceli yarışmalar da düzenlendi. İçerisinde tekerlemeler, bilgi yarışmaları, balon patlatma, şarkı eşliğinde stop gibi yarışmaların bulunduğu etkinliklerden sonra kazanan kazanmayan bütün çocuklara hediyeler verildi. 

Çocuklara pamuk şeker, yüz boyama, patlamış mısır ve şişme lunapark stantlarının kurulduğu alanda bir de güzel hediyelerin dağıtıldığı çekiliş gerçekleştirildi. Çekilişlerde bisikletten bilgisayara kadar pek çok hediye sahiplerini buldu. Hep birlikte yenen öğle yemeğinin ardından tüm katılımcılara özel hediyeler takdim edildi. 

İHH Beykoz Temsilciliği Başkanı Uğur Yoleri  ‘Cennetin Çocukları Piknik Şöleni’ hakkında konuşmalar yaptı ve  Şölene destek veren herkese teşekkür etti. Beykoz Müftülüğü’nün ailelere hediye olarak gönderdiği Kuran-ı Kerimler duygu dolu anların yaşanmasına vesile oldu. İyi dilek, temenni ve dualarla devam eden etkinlik sonrasında tüm katılımcılar servislerle evlerine bırakıldı. 

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı