Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Emekli personel Vefa Gecesi'nde buluştu

Beykoz Belediyesi 2016 ve 2017 yıllarında emekliye ayrılan 55 personel için gece düzenledi.

Kurumdan emekliye ayrılan personeli her yıl Vefa Gecesi'nde buluşturan Beykoz Belediyesi yeni emekli olan personeli de düzenlediği yemekle…

Beykoz Belediyesi 2016 ve 2017 yıllarında emekliye ayrılan 55 personel için gece düzenledi.

Kurumdan emekliye ayrılan personeli her yıl Vefa Gecesi’nde buluşturan Beykoz Belediyesi yeni emekli olan personeli de düzenlediği yemekle uğurladı.  

İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen geceye Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Belediye Başkan Yardımcıları Salim Öztürk, Muharrem Kaşıtoğlu, Mahmut Gülbasar, Tacettin Aksu ve Yakup Özbek DİSK Genel İş 2 No’lu Şube Başkanı Nevzat Karataş, BEM-BİRSEN 7 No’lu Şube Başkan Yardımcısı Bülent Yıldırım, belediye birim müdürleri ile emekliye ayrılan personel ve aileleri katıldı.

Belediyeye uzun yıllar özveriyle emek veren personeline teşekkür eden Başkan Yücel Çelikbilek: “Güzel bir ortamdayız, sizleri bir kere daha görmek beni mutlu etti. Belediye sizleri gördüğüm kadar ailemi görmüyorum. Bilesiniz ki ben sizin sevgi dolu yüreği olan bir kardeşinizim. Halka hizmet etmekle çok güzel bir iş yaptığımızı düşünüyorum. Bugüne kadarki gayretli çalışmalarınız dolayısıyla sizleri gönülden kutluyor, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte hayırlı ve uzun ömürler temenni ediyorum.” dedi.

DİSK Genel İş 2 No’lu Şube Başkanı Nevzat Karataş ve BEM-BİRSEN 7 No’lu Şube Genel Başkan Yardımcısı  Bülent Yıldırım da Başkan Çelikbilek’e emekli personel için tertiplediği gece dolayısıyla teşekkür ettiler ve emekliye ayrılanlara  bundan sonraki yaşamlarında başarılar dilediler.

Başkan Yücel Çelikbilek, programın sonunda emekli personele, günün anısına plaket ve hediye takdim ederek hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.