Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Hanefi Dilmaç beklenen açıklamayı yaptı

Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevinden ayrılan M. Hanefi Dilmaç, basın açıklaması yayınlayarak istifa nedenlerini açıkladı.

İBB ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi M. Hanefi Dilmaç, basın açıklaması yayınlayarak Beykoz Belediyesi Başkan Yardım

Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevinden ayrılan M. Hanefi Dilmaç, basın açıklaması yayınlayarak istifa nedenlerini açıkladı.

İBB ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi M. Hanefi Dilmaç, basın açıklaması yayınlayarak Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevinden neden istifa ettiğini açıkladı. Açıklamasında 1994 ruhuna ve yenilenmenin önemine değinen Dilmaç; “Beykoz’da doğan ve ömrü Beykoz’da geçen bir kardeşiniz olarak, Beykoz’umuzun geleceği için yüreği çarpan her kardeşimle; Davamızın Lideri, Cumhurbaşkanımızın ve Partimizin emrinde omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullanarak referandum sürecinde farklı siyasi mülahazalara girmenin uygun olmadığı belirtti.

İşte M. Hanefi Dilmaç’ın basın açıklaması;

Çok değerli Beykozlu hemşerilerim;

Geçtiğimiz günlerde, Belediye Başkan Yardımcılığı görevimden ayrılmamın yerel basında ve Beykoz gündeminde yer alması nedeniyle bu açıklamayı yapmanın uygun olacağını değerlendirdim.

Çavuşbaşı Belediye Başkanlığı yaptığım dönemde ve Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yaptığım 7 yıllık süreçte; desteğinizi, güveninizi hep yanımda hissettim. Yürüttüğümüz çalışmalar vesilesiyle; her zaman, sokak sokak, mahalle mahalle, kısaca her alanda sizlerle beraber olduk. Bu nedenle her birinize gönülden teşekkür ediyorum.

Ayrıca göreve geldiğim ilk günden itibaren desteklerini esirgemeyen; başta Beykoz halkı olmak üzere, Beykoz Belediye yönetimimize, AK Parti İlçe teşkilatımıza, meclis üyelerimize, muhtarlarımıza, sivil toplum örgütlerimize, kanaat önderlerimize ve tüm çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.

Öncelikle, bu süreçte yoğun olarak şahsımı telefonla arayan, mesaj gönderen hatta bizzat ziyaretime gelen çok kıymetli kardeşlerime ayrıca şükranlarımı sunuyorum.

Önümüzdeki dönemde; yenilenmenin, gelişmenin ve Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın, 1994 yılında başlatmış olduğu mücadele ruhuyla, insanımızın gönlüne dokunarak, derdini dert edinerek, Beykoz’a hizmet etmenin ortak idealimiz olduğu inancındayım.

Her yöresinde ayrı bir güzelliğin yaşandığı eşsiz vatanımızın beka mücadelesi verdiği bu dönemde, geleceğe dönük farklı siyasi mülahazalara girmenin şu süreçte uygun olmadığı düşüncesindeyim.

Önümüzdeki süreç; zihnimizle, fikrimizle ve yüreğimizi ortaya koyarak, referandum için çalışacağımız bir dönem olacak. 15 Temmuz destanının yazılmasında müstesna bir yere sahip Beykoz’un, referandumda da mührü millet iradesinden yana vuracağına kalpten inanıyorum.

Beykoz’da doğan ve ömrü Beykoz’da geçen bir kardeşiniz olarak, Beykoz’umuzun geleceği için yüreği çarpan her kardeşimle; Davamızın Lideri, Cumhurbaşkanımızın ve Partimizin emrinde omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz.

Bu vesileyle güzel ilçemizde bir ve beraber olduğum dava arkadaşlarıma, dostlarıma ve tüm Beykozlu kardeşlerime en kalbi duygularla sevgi ve saygılarımı sunarım.

M. Hanefi DİLMAÇ

İBB ve Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.