Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

KAS- DER Beykoz kandil nedeniyle lokma dağıttı

Kastamonulular Dayanışma Derneği (KAS- DER) Beykoz Şubesi, Hz. Muhammed (SAV)'in doğumunun yıldönümü olan Mevlid Kandili nedeniyle lokma dağıttı.

Beykoz Paşabahçe Camisi'nde gerçekleştirilen Mevlit Kandili programında vatandaşlar M

Kastamonulular Dayanışma Derneği (KAS- DER) Beykoz Şubesi, Hz. Muhammed (SAV)’in doğumunun yıldönümü olan Mevlid Kandili nedeniyle lokma dağıttı.

Beykoz Paşabahçe Camisi’nde gerçekleştirilen Mevlit Kandili programında vatandaşlar Mevlid-i Şerif ve Kur’an-ı Kerim dinledi. Hz. Muhammed (SAV)’in doğumunun yıldönümü olan Mevlid Kandili vesilesiyle Beşiktaş’da meydana gelen terör saldırısında hayatını kaybedenler ve yaralananlar için de dua edildi.

Namaz sonrası KAS- DER Beykoz Şubesi tarafından Fahr-i Kainat efendimizin yeryüzünü şereflendirişinin yıldönümü olan Mevlid Kandili dolayısıyla vatandaşlara lokma tatlısı dağıtıldı. Kısa bir açıklama yapan KAS- DER Beykoz Şubesi Başkanı Süleyman Çalık, Peygamber Efendimizin dünyaya gelişinin 1446’ıncı sene-i devriyesini idrak ettiklerini, bu vesileyle de başta Beykozlu ve Kastamonulu hemşerileri olmak üzere tüm İslam aleminin mübarek Mevlid Kandillerini tebrik etti.

 

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.