Metro projesi hazır olunca Beykozlularla paylaşılacak

Beykoz Belediye Başkanı Alaattin Köseler, Altunizade-Çengelköy-Kavacık metro hattı projesi hazır olduğunda vatandaşlarla paylaşacağını söyledi.

metro-projesi-hazir-olunca-beykozlularla-paylasilacak
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Beykoz Belediye Başkanı Mimar Alaattin Köseler, “Mahalle Buluşmaları”nın 8’incisi kapsamında Paşabahçe sakinleriyle buluştu.

Paşabahçe Meydanı’nda yapılan toplantıya, Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcıları Taner Aksu, Bilgehan Murat Miniç, Müfit Yetkin ve Turgay Sucuoğlu, Paşabahçe Mahalle Muhtarı İlkay Aydın ile meclis üyeleri, birim müdürleri ve vatandaşlar katıldı.

metro-projesi-hazir-olunca-beykozlularla-paylasilacak

Mahalle sakinlerinin sorularını dinleyen ve ekibiyle birlikte tek tek yanıtlayan Başkan Köseler, acil çözüm bekleyen sorunlar için talimat verdi, tüm taleplerin önem sırayla hayata geçeceğini söyledi.

Sakinler semt pazarı saatlerinin düzenlenmesi, halk ekmek büfesi, İskele Caddesi’nin bakımı, merkez cami tuvaletlerinin yenilenmesi, Ahmet Ferit İnal Lisesi spor sahasının kapalı hale getirilmesi, ulaşım, sivrisinek ilaçlaması konularında taleplerini dile getirdi.

metro-projesi-hazir-olunca-beykozlularla-paylasilacak

KÖSELER, KONULARI İMAMOĞLU AKTARDI

Mahalle buluşmalarıyla hizmetlere yerinde ve kalıcı çözümü hedeflediklerini vurgulayan Köseler, “20 yıldır kapınızı çalanların hiçbir şey yapmadığını gördük. Beykoz’a çözüm ve hizmet sözüyle geri geldik. İlçenin önemli ve aciliyet taşıyan konularını İBB Başkanınız Ekrem İmamoğlu’na aktardık, projeleri hazır oldukça kamuoyuyla paylaşacağız.” dedi.

metro-projesi-hazir-olunca-beykozlularla-paylasilacak

İBB’nin desteğiyle hayata geçecek hizmetleri anlatan Köseler, “Beykoz’un taleplerini İBB Başkanımız Sayın Ekrem İmamoğlu’na belediyemize 11 Haziranda yaptığı ziyareti sırasında ilettim. R. Şahin Köktürk Spor Kompleksi için iki yol gündemde. Burası dış cephesi ve zeminle depreme dayanıklı hale getirilecek ya da yeniden yapılacak. Daire başkanları görüşüp en uygun olanına karar verecekler, konu önlerinde.” şeklinde konuştu.

metro-projesi-hazir-olunca-beykozlularla-paylasilacak

METRO PROJESİ

Beykozluların coşkuyla beklediği metro yatırımına da değinen Köseler, Çekmeköy-Üsküdar Metrosu’nun Altunizade durağından Kavacık’a bağlantı yapılacağını, projesi hazır olunca tüm Beykozla paylaşacağını ifade etti.

İBB yatırımları kapsamında Beykoz Belediyesi’nin İBB’ye önerdiği ve planlarda uygun olan birçok noktada kreşler de açılacak.

Başkan Köseler, vatandaşların İstanbul’u bekleyen deprem gerçeğine dair sorusu üzerine ilçenin mevcut yapı stoğunun çok eski olduğunu hatırlatarak konuyu TV kanalları yoluyla gündeme taşıyacağını ifade etti.

Paşabahçeliler yeni dönemle birlikte özenle verilen temizlik hizmetleri için teşekkür etti.

Metro projesi hazır olunca Beykozlularla paylaşılacak

Yorumlar kapalı.

Bizi Takip Edin