Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz Hentbol Takımı turnuvada rezil oldu

Ülkemizi Avrupa Kupalarında temsil edecek Beykoz Belediyesi Spor Kulübü, ‘Can Cup İzmir' özel turnuvasında giydiği forma krize neden oldu.

Hentbol İzmir İl Temsilciliğinin organize ettiği ve Göztepe'nin ev sahipliğinin yaptığı “Can…

Ülkemizi Avrupa Kupalarında temsil edecek Beykoz Belediyesi Spor Kulübü, ‘Can Cup İzmir’ özel turnuvasında giydiği forma krize neden oldu.

Hentbol İzmir İl Temsilciliğinin organize ettiği ve Göztepe’nin ev sahipliğinin yaptığı “Can Cup İzmir” özel turnuvasında Beykoz Belediyesi Spor Kulübü ile Adıyaman Belediyesi Spor Kulübü karşılaştı. Oynanan müsabakada Beykoz Belediyesi SK galip gelirken, Beykoz Belediyesi Spor Kulübü’nün formalarının yetişmemesi ve tişörtlerin yırtılması problem oldu.

Adıyaman Belediyesi SK maçında giydikleri formaların devamlı olarak yırtılması müsabakanın durmasına ve seyir zevkinin bozulmasına sebep oldu. Maçın ikinci devresinde birçok oyuncunun formalarının yırtılması sonucu Beykoz Belediyesi SK, maçın gözlemcisi ve hakemlerinin özel izni ile soyunma odasına gitti ve diğer formaları giydi.

Beykoz Belediyesi Spor Kulübü Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu’nun bugün oynanacak olan Selka Eskişehir Hentbol SK maçına nasıl bir çözüm bulacağı merak ediliyor. 

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı