Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz Kurbankent'te bu yıl kaç büyük baş satıldı?

Anadoluyakası'nın en modern kurban satış ve kesim alanı olarak kurulan Beykoz Kurbankent bu yıl da örnek hizmet verdi.

Beykoz Belediyesi tarafından Anadoluyakası'nın en modern kurban satış ve kesim alanı olarak kurulan…

Anadoluyakası’nın en modern kurban satış ve kesim alanı olarak kurulan Beykoz Kurbankent bu yıl da örnek hizmet verdi.

Beykoz Belediyesi tarafından Anadoluyakası’nın en modern kurban satış ve kesim alanı olarak kurulan Beykoz Kurbankent bu yıl da düzenli, temiz yapısıyla örnek hizmet verdi.

Vatandaşların bayramı huzurlu geçirmesi, ibadetlerini sağlıklı bir şekilde yerine  getirmesi için Kurbankent’i hizmete sunan Beykoz Belediyesi bu yıl da eksiksiz hizmet verdi.   

Çavuşbaşı hizmet binasının yanında kurulan Kurbankent’te 150 hayvan çadırı, 1 büyük ve modern sabit kesimhane, danışma merkezi, otopark, mescit, kafeterya ve sosyal alanlar yer aldı. Alanda bu yıl 3 bin 500 büyük baş hayvan satışı gerçekleştirildi.

Kurbankent Danışma Merkezi  

Vatandaşların daha iyi hizmet alabilmesi amacıyla oluşturulan Kurbankent Danışma Merkezi, veteriner hekimleri ve idari personeliyle alana gelen vatandaşlara bilgilendirme, yönlendirme ve danışmanlık hizmeti verdi.

Hızlı ve Hijyenik hizmet

Beykoz Belediyesi’nin bu yıl ilk olarak kurduğu büyük ve modern sabit kesim ünitesinde aynı anda 40 büyükbaş hayvanın kesimi yapıldı, vatandaşlara kurbanları hızlı, hijyenik ve güvenilir şekilde teslim edildi.  

Veteriner hekimler tarafından alanda sürekli denetimler yapılırken, hayvan çadırları temizlik ekipleri tarafından düzenli olarak temizlendi. Zabıta ekipleri de huzurlu bir bayram için görev başındaydı.

Galoş Uygulaması

Beykoz Belediyesi tarafından vatandaşların rahatı ve alanın temizliği için Kurbankent’in girişine galoş makineleri konuldu.

İlçenin merkezi noktalarından alana ücretsiz ulaşım imkânı sağlandı. 

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.