Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz Muhtarlar Derneği’nden nezaket ziyareti

Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Sedat Altun ve Yönetim Kurulu üyeleri, Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli’yi ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde genel kurul seçimi sonucunda göreve gelen Beykoz Muhtarlar Derneği yeni Yönetim Kurulu ilçede nezaket ziyaretlerine başladı.

galeri isbeykoz muhtarlar dernegi nden nezaket ziyareti 5563

Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanlık seçimlerinde dernek başkanlığına seçilen Sedat Altun ve Yönetim Kurulu üyeleri ziyaretlere başladı. Yeni yönetim, ziyaretler kapsamında ilk olarak Beykoz Kaymakamı Esengül Korkmaz Çiçekli’yi makamında ziyaret etti.

Ardından, Beykoz Muhtarlar Derneği Başkanı Sedat Altun ve Yönetim Kurulu üyeleri Beykoz Belediye Başkanlığı’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Derneği Başkanı Sedat Altun ve Yönetim Kurulu üyeleri, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ı makamında ziyaret etti. Belediye Başkanı Murat Aydın ile Beykoz’un ve muhtarların ortak sorunları ile yapılacak çalışmalar ve yeni dönem projeleri hakkında istişare edildi.

galeri isbeykoz muhtarlar dernegi nden nezaket ziyareti 100 1460

Konuşmaların ardından Muhtarlar Dernek Başkanı Altun tarafından Belediye Başkanı Murat Aydın’a çeşitli hediyeler takdim edildi. Aydın, yeni yönetime ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek yeni görevlerin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Muhtarlar Derneği yeni Başkanı Sedat Altun ve Yönetim Kurulu üyeleri ise Başkan Aydın’a misafirperverliğinden ötürü teşekkür etti.

Ardından, Beykoz Belediye Başkan Yardımcıları Fatih Sağlam, Feruz Kutsal ve Selami Keskin ziyaret edildi.

galeri isbeykoz muhtarlar dernegi nden nezaket ziyareti 100 6423

Bu ziyaretlerde de Beykoz’a ilişkin bir takım istişarelerde bulundu.

Toplu hatıra fotoğrafı çekiminin ardından ziyaret sona erdi. Beykoz Muhtarlar Derneği’nin ilçe genelinde nezaket ziyaretlerine ara vermeden devam etmesi bekleniyor.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.