Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz’da bayram namazı kılınarak kabir ziyareti gerçekleşti

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı bayram sabahı eski başkan Yücel Çelikbilek ve şehitlerin kabirleri ziyaret edildi. Ardından Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç Merkez Cami’

Beykoz’da bayramın ilk sabahı, AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı tarafından eski Başkan Yücel Çelikbilek ve şehitlik kabirlerinin ziyaret edilmesi ile başladı. 

galeri isbeykoz da bayram namazi kilinarak kabir ziyareti g 4658

Beykoz’da bayram sabahı, AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı tarafından eski Başkan Yücel Çelikbilek ve şehitlerin mezarlık ziyareti ile başlandı. Ardından Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç Merkez Cami’de kılınan bayram namazında vatandaşlar ile buluştu.  

AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Hanefi Dilmaç, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ve İlçe Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam’ın katıldığı kabir ziyaretinde, dualar edilerek mezarlıklara çiçek dikildi.

galeri isbeykoz da bayram namazi kilinarak kabir ziyareti g 9175

M. Hanefi Dilmaç gerçekleştirilen ziyarete ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile “Bayram sabahı Beykoz’umuzun 15 Temmuz şehitlerini ve rahmetli Yücel Çelikbilek başkanımızın kabrini ziyaret ederek, dualar ettik. Kahraman şehitlerimizi ve Yücel Başkanımızı rahmet ve minnetle anıyorum.” ifadelerini kullandı.

Kabir ziyaretinin ardından Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın ve İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç koronavirüs tedbirleri kapsamında açık havada sosyal mesafeli bir şekilde bayram namazı kılarak cemaat ile bayramlaştı.  

galeri isbeykoz da bayram namazi kilinarak kabir ziyareti g 2660

Başkan Murat Aydın huzurlu bayramlar dileyerek, “Beykoz’da bayram sabahı huzuru! Bayram namazını Beykoz Merkez Camii’nde kıldıktan sonra hemşehrilerimizle gönülden bayramlaştık. Rabbim birliğimizi daim eylesin, bizlere ve tüm müslüman kardeşlerimizle huzurla, bir arada idrak ettiğimiz bayramlar yaşatsın.” dedi.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı