Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz’da emeğin emektarın günü 1 Mayıs mesajlarla kutlandı

Beykoz’da emeğin, emektarın, alın terinin, dayanışma ve yardımlaşmanın günü olan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü pandemi ve tam kapanma gölgesinde siyasi isimler ve partiler tarafından sosyal medya hesaplarından yapılan p

Beykoz’da emeğin, emektarın, alın terinin, dayanışma ve yardımlaşmanın günü olan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma günü pandemi ve tam kapanma gölgesinde siyasi isimler ve partiler tarafından sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlar ile kutlandı.

galeri isbeykoz da emegin emektarin gunu 1 mayis mesajlarla 5278

“Bir ürünün mimari onu tasarlayan değildir, bir ürünün gerçek mimari onu ortaya çıkaran işçilerdir.”

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın Twitter’dan yaptığı paylaşım ile, “Ülkemizin büyümesi ve kalkınması yolunda katkı sağlayan, alın teri döken tüm emekçilerin #1Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun.” diyerek kutladı.

galeri isbeykoz da emegin emektarin gunu 1 mayis mesajlarla 1449

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, “Tek sermayeleri emek ve alın teri olan, bu zor günleri atlamamız için fedakarca çalışan tüm işçi kardeşlerimizin #1Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyoruz.” şeklinde kutladı.

Hanefi Dilmaç aynı zamanda bu güne özel olarak işçiler ile videolu konferans gerçekleştirerek, “Daha yaşanabilir bir Beykoz için gece gündüz, kar kış demeden çalışan işçi kardeşlerimizle online da olsa bir araya gelerek samimi bir sohbet gerçekleştirdik. Bu vesileyle emekleriyle yaşamı var eden işçilerimizin bir kez daha #1Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü tebrik ediyorum.” dedi.

galeri isbeykoz da emegin emektarin gunu 1 mayis mesajlarla 4116

MHP Beykoz İlçe Başkanlığı ise işçi bayramını Devlet Bahçeli’nin şu sözleriyle kutladı;  “1 Mayıs’ı ideolojik ve siyasi önyargılara hapsetmek, marjinal ve yasa dışı örgütlerin ihanet zemini olarak görmek emekçilerimize büyük bir haksızlık ve husumettir. Emeğin fikri değerinde saklıdır. Emekçinin fazileti alın terindedir.” 

CHP Beykoz İlçe Başkanlığı’nın mesajı, “İşsizliğe, güvencesizliğe, adaletsizliğe karşı bir aradayız. Çalışan, çalışamayan tüm işçi ve emekçilerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun!” sözleriyle bu günü kutladı.” şeklindeydi.

galeri isbeykoz da emegin emektarin gunu 1 mayis mesajlarla 1306

İYİ Parti Beykoz İlçe Başkanlığı ise, “Çalışan, üreten ve alın teri döken; ailesine, ülkesine, milletine ve tüm insanlığa hizmet eden; işçi, emekçi, kamu görevlisi ve tüm çalışanlarımızın, #1Mayıs #EmekVeDayanışmaGünü kutlu olsun.” dedi.

 

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.