Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz’da mutluluk verici projeler artırılacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi toplantısında Beykoz Belediyesi ve diğer 38 ilçe belediyesinin 2022 mali bütçeleri oy birliğiyle kabul edilerek meclisten geçti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi toplantısında Beykoz Belediyesi ve diğer 38 ilçe belediyesinin 2022 mali bütçeleri oy birliğiyle kabul edilerek meclisten geçti.

galeri isbeykoz da mutluluk verici projeler artirilacak 1079

Beykoz Belediye Meclisi 2021 Ekim ayı olağan son toplantısında, 2022 yılı mali bütçesini kabul etmişti. Bugün gerçekleştirilen İBB Meclisi toplantısında da yasa gereği Beykoz Belediyesi ve diğer 38 ilçenin 2022 mali yılı bütçeleri için oylama yapıldı. 

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi’nin onayından geçmesi gereken ilçe belediye bütçeleri için İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi Rumeli Salonu’nda toplanıldı.

Meclis toplantısında yapılan oylamayla Beykoz Belediyesi ve diğer 38 ilçe belediyesinin 2022 yılı mali bütçeleri oy birliği ile kabul edilerek meclisten geçti.

Beykoz Belediyesinin 710 milyon TL’lik bütçesinin kabulünün ardından konuşan Beykoz Belediyesi Meclis Başkanvekili ve İBB Meclis Üyesi Gaye Zayıf, “2022 yılı mali yılı bütçemizde, emeği geçen, katkı sunan Beykoz Belediye personelimize, belediye başkan yardımcılarımıza, komisyon başkanlarımıza ve meclis üyelerimize Beykoz halkı adına teşekkür ediyoruz. Bütçemiz Beykoz’umuza ve İstanbul’umuza hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

https://www.youtube.com/watch?v=EVg3NAuc1uw***

İBB ve Beyoğlu Belediyesi Meclis Üyesi Kübranur Uslu ise bütçe toplantısının ardından, Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’a 2022 bütçesinin hayırlı olmasını dileyerek, ‘Bütçede en çok neyin payını artırdınız?’ şeklinde soru yöneltti.

Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın, “Biz bu bütçeyle ne yapmak istiyoruz biliyor musunuz? Beykoz’da yaşamı kolaylaştırarak, mutluluğu arttırmak istiyoruz. Mutluluğa giden yolları açacak inşallah bu bütçemiz. Ben bu bütçeyi yapma yetkisi bize veren Beykozlu hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum. İnşallah uygulamak nasip olur. “ diye yanıt verdi.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı