Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz'un berber ve kuaförleri ağırlandı

Berberler ve Kuaförler Odası üyeleri, Beykoz Belediyesi İstişare Toplantısı'nda ağırlandı.

Berberler ve Kuaförler Odası üyeleri, Beykoz Belediyesi İstişare Toplantısı'nda ağırlandı. İlçeye dair talepler, sorunlar ve çözümlerine ilişkin fikir alışveriş

Berberler ve Kuaförler Odası üyeleri, Beykoz Belediyesi İstişare Toplantısı’nda ağırlandı.

Berberler ve Kuaförler Odası üyeleri, Beykoz Belediyesi İstişare Toplantısı’nda ağırlandı. İlçeye dair talepler, sorunlar ve çözümlerine ilişkin fikir alışverişinde bulunuldu.

İBB Koru Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen istişare toplantısına, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Belediye Başkan Yardımcıları Salim Öztürk, Mahmut Gülbasar, Tacettin Aksu, Yakup Özbek, Berberler Odası Başkanı Şükrü Akyüz, Kuaförler Odası Başkanı Oktay Erkal ve üye esnaflar katıldı.

Toplantıda konuşan İstanbul Berberler ve Kuaförler Esnaf Odaları temsilcileri, her vesileyle kendilerini dinleyen, önemseyen, biraraya getiren ve destekleyen Başkan Yücel Çelikbilek’e teşekkür ettiler.

Başkan Çelikbilek: “Biz esnafımızla birlikte bir gücüz”

Birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak,  davete katılan meslek gruplarına da teşekkür eden Başkan Çelikbilek: “Beykoz’da bulunan tüm kurum, kuruluş ve STK’larımızla istişare toplantılarına önem verdik. Beykoz’da bulunan dernekleri ziyaret ettik, dinledik. Esnaflarımız bizim can damarımızdır, esnafımızla bir araya geldikçe onların önerilerini aldıkça ilçemize daha iyi hizmet ederiz. Bugüne kadar da Beykozlularla bazen mahallelerinde, bazen işyerlerinde şehrimize dair, çalışmalarımıza dair konuları görüşüp, karar vererek yolumuza devam ediyoruz. Bugüne kadar birçok meslek grubu ile bir araya geldik, onlarla da istişarelerde bulunduk. Bugün de sizlerle birlikteyiz. Biz hep birlikte bir gücüz. Mesleklerini büyük bir özveriyle yapan tüm berberler ve kuaförlere işlerinde başarılar dilerim.” diye konuştu.

Program sonunda katılımcılara, Beykoz Belediyesi tarafından hazırlanan hediyeler takdim edildi.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.