Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz’un hastane krizi çözülebilecek mi?

Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği, ilçeye Eğitim ve Araştırma Hastanesi yapılması için imzalı dilekçelerini ilgili mercilere teslim etti.

Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği, ilçeye Eğitim ve Araştırma Hastanesi yapılması için imzalı dilekçelerini ilgili mercilere teslim etti. 

galeri isbeykoz un hastane krizi cozulebilecek mi 1274

Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliği, ilçedeki mevcut hastanenin yetersiz kalmasından dolayı Eğitim ve Araştırma Hastanesi yapılması için harekete geçti.

Dernekler Birliği, araştırma hastanesi için yaptıkları gerekli çalışmaları AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Muhammed Hanefi Dilmaç’a iletti.

İlçe Başkanı’nın da bu talebi desteklemesinin ardından İl ve Bölge Dernekler Birliği başkanlarının katılımıyla bir toplantı gerçekleştirildi.

19 İl ve Bölge Dernek Başkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a iletilecek talebi içeren dilekçeyi gerekli makamlara teslim etti.

Beykoz’a Eğitim ve Araştırma Hastanesi yapılma talebini içeren dilekçede şu ifadelere yer verildi:

“Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı’na,

Beykoz ilçemizde, mevcut hastanenin alan ve mekân olarak küçük olması ve büyüme imkânının olmaması nedeniyle sağlık hizmetleri yetersiz kalmaktadır. Bu nedenle ilçemizde Eğitim ve Araştırma Hastanesi yapılmasını talep ediyoruz.”

 

 

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.