Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Boğaz Çocuğu Firmasından 7 Gün 24 Saat Yat Kiralama Hizmeti

Boğaz Çocuğu firmasından yat kiralama hizmeti almak istiyorsanız yılın hangi ayında ve günün hangi saatinde olduğunuzun hiçbir önemi yoktur çünkü filosundaki birbirinden lüks yatları yaz ve kış ayları kesintisiz olarak…

Boğaz Çocuğu firmasından yat kiralama hizmeti almak istiyorsanız yılın hangi ayında ve günün hangi saatinde olduğunuzun hiçbir önemi yoktur çünkü filosundaki birbirinden lüks yatları yaz ve kış ayları kesintisiz olarak istediğiniz zaman diliminde saatlik ve günlük olarak kiralama imkanına sahipsiniz. Önceden kaparo gönderip rezervasyon yaptırmak koşuluyla seçtiğiniz tüm yatlar sizlere 12 ay süresince kesintisiz olarak hizmet verebilecek donanımlara sahiptir. Güneşli günlerde açık halde olan ve misafirlerin asıl kullanım alanı olan arka havuz yağışlı ve soğuk havalarda şeffaf branda ile tamamen kapatılıp dışarısı ile olan hava alışverişi tamamen kesilip olumsuz hava koşullarından etkilenilmesinin tamamen önüne geçildiğinden sonbahar ve kış aylarında da içiniz rahat bir şekilde Boğaz Çocuğu yat kiralama ve organizasyon şirketinden lüks yat kiralayabilirsiniz.

HER BÜTÇEYE UYAN MAKUL FİYATLAR

Boğaz Çocuğu filosunda düşük bütçeli organizasyonlar için ekonomik yatlar bulunduğu gibi çok daha önemli organizasyonların gerçekleştirilmesi için son derece lüks yatlar da yer almaktadır. Yat seçimi yaparken göz önünde bulundurmanız gereken tek şey bütçeniz ve nasıl bir yata ihtiyacınızın olduğudur. Yani amacınız sadece arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek için boğaz turu yapmak ise ekonomik bir yat kiralamak işinizi görecektir ancak en güzel şekilde ağırlamanız gereken önemli misafirleriniz ve değer verdiğiniz dostlarınız varsa işin içinde o zaman son derece şık ve lüks bir yat kiralamak çok daha mantıklı bir tercih olacaktır. Boğazda yat kiralam bütçenizi de hesaba katarak kiralık yatlar arasından kendiniz için en uygun olanı seçebilirsiniz.

BİREYSEL VE KURUMSAL ORGANİZASYONLAR

İhtiyacınız olan tüm bireysel ve kurumsal organizasyonlar için boğazda yat kiralama hizmeti alarak sevdiğiniz kadına hayatlarınızı birleştirmek için evlenme teklifi edebileceğiniz gibi eşiniz ya da sevgilinizle baş başa romantik bir ortamda yıldönümü yemeği yiyebilir ya da anneniz, babanız, kardeşiniz, sevgiliniz ya da yakın bir arkadaşınız için sürpriz doğum günü kutlaması ve parti organizasyonu planlayabilirsiniz. Burada yazmadığımız ancak organize etmek istediğiniz her türlü özel gün, eğlence, kutlama, parti ve toplantı davetleri için Boğaz Çocuğu firmasından kahvaltı, kokteyl, öğlen ya da akşam yemeği eşliğinde yat kiralama hizmeti alarak kendiniz ve tüm misafirleriniz açısından kusursuz bir organizasyon gerçekleştirmiş olabilirsiniz. Arzu edenler firmadan sadece yat kiralama hizmeti alıp yiyecek, içecek, canlı müzik, süsleme ve benzeri tüm ekstra hizmetleri kendileri de organzie edebilirler. Firma bu konuda da müşterilerine gereken tüm kolaylıkları sağlayarak her detayına kendilerinin yön verebildiği bir yat organizasyonu planlayabilmelerini sağlıyor.

BEYKOZ SAHİLLERİNDEN YATA GİRİŞ YAPIN

Boğaz Çocuğu firmasının kiraya verdiği yatların büyük çoğunluğu Bebek ve Arnavutköy sahillerinde bağlı olduğundan organizasyon günü yata giriş yapmak ve tur sona erdiğinde yattan inmek için genelde bu sahilleri kullanıyorlar. Ancak Anadolu yakasında oturan misafirler için de gereken tüm kolaylığı sağlayarak Beykoz'a bağlı sahil mahallelerini de kalkış ve varış noktas olarak kullanabiliyorlar. İstediğiniz yerden yata giriş yapabilirsiniz..

SİTEDEN KENDİ PAKETİNİZİ OLUŞTURUN

Firmanın kiraladığı hangi yata toplamda ne kadar ödeme yapmanız gerekiyor net olarak öğrenmek istiyorsanız www.yatkiralama.com sitesine giriş yapıp fiyatlar sayfasında saatlik ve günlük yat kiralama fiyatları ile menüler ve ekstra hizmetler için ödemeniz gereken tüm ücretleri ayrıntılı olarak görebilirsiniz. Ayrıca kiralık yatların detay sayfalarındaki fiyat hesaplama tablosunu kullanarak çok daha hızlı bir şekilde kendi paketinizi hazırlayabilirsiniz. Fiyat hesaplama tablosuna kişi sayısı, tur süresi, menü ve ekstra hizmet tercihleri işaretlendiği an yat organizasyonu için ödenmesi gereken toplam ücret ekranda belirecektir. Yat kiralama fiyatlarını öğrendikten sonra rezervasyon yaptırmak için firmayı arayarak ya da e-mail göndererek iletişim kurabilirsiniz ancak daha hızlı sonuç almak istiyorsanız yazışmak yerine direkt telefon açmanız çok daha iyi olacaktır..

REZERVASYON İÇİN HIZLI DAVRANIN

Ne de olsa organizasyon gününe çok var deyip rezervasyon yaptırmayı ağırdan almayın çünkü yaz ayları ve özellile hafta sonu günleri aylar öncesinden rezervasyonların yaptırıldığını bilmelisiniz. Boğazdaki yat kiralama talep yoğunluğunu dikkate alarak rezervasyon için atmanız gereken adımlar konusunda aceleci davranmalısınız. Aksi halde seçtiğiniz yatı bir başkası kendi adına rezerve etmiş olabilir. Böyle can sıkıcı durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız hızlı ama çok hızlı davranın ve firmaya kaparo göndererek organizasyonu kesinleştirin!

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.