Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Hedefim Beykoz'u hak ettiği seviyeye getirebilmek

Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Bülent Küçük, vekaleten yürüttüğü görevine asaleten atandı.

Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü görevine asaleten atanan Bülent Küçük, kadrosunu almadan önce yürüttüğü Kavacık Spor Kulübü…

Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Bülent Küçük, vekaleten yürüttüğü görevine asaleten atandı.

Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü görevine asaleten atanan Bülent Küçük, kadrosunu almadan önce yürüttüğü Kavacık Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeliği görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Kısa bir zaman önce Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü görevine asaleten atanan Bülent Küçük, kadrosunu almadan önce yürüttüğü Kavacık Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeliği görevinden istifa ettiğini açıkladı. Bülent Küçük yapmış olduğu basın açıklamasında tüm sporculara ve spor kulüplerine eşit mesafede olduğu belirterek “İlçe Spor Müdürü olarak meslek etiği ve sporcu ahlakının gereği olarak tüm Spor Kulüplerin doğal üyesi ve en büyük destekçisiyim.” ifadelerini kullandı. “Beykoz’u spor alanında hak ettiği seviyeye getirebilmek temel hedefimdir” diyen Küçük’ün açıklaması şu şekilde;

Saygıdeğer Basın Mensupları;

Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Bildiğiniz üzere; kısa bir zaman önce vekâleten yürüttüğüm Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü görevime mazbatamı alarak asaleten atandım.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü olarak; Eşitlik, Adalet, Şeffaflık ilkesi ile hareket etmek tüm spor camiasında huzurlu ve uyumlu çalışma ortamı oluşturmak en temel görev ve sorumluluğumdur. Camiamızdaki tüm sporculara ve spor kulüplerine eşit mesafede olarak maddi manevi gereken desteği sağlamada ve yönetsel süreçlerde adaletli tavrımızı korumak güvenin ve motivasyonun oluşturulmasında önem arz etmektedir. 

Beykoz Halkımızın beklentilerini maksimum düzeyde karşılamak ve ilçemizin Spor alanında hak ettiği seviyeye getirebilmek temel hedefimdir. 

İlçe Spor Müdürü olarak tüm Spor Kulüplerin doğal üyesi ve en büyük destekçisiyim. Meslek Etiği ve Sporcu Ahlakının gereği olarak; Kadromu almadan önce yürüttüğüm Kavacık Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeliği görevimden istifa ettiğimi sizlerle paylaşmak istedim. Geçmişte aynı yolda yürüdüğüm Kavacık Spor Kulübü olmak üzere tüm Beykoz İlçe Spor Kulüplerime, bundan sonraki spor yaşamlarında başarılar diliyorum.

Bu makamda bulunduğum sürece; Maddi Manevi desteklerimiz tüm kulüplerimize eşit ve adaletli olarak devam edecektir. 

Sevgi ve Saygılarımla

Bülent KÜÇÜK

Beykoz Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü  

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.