Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Kent Konseyi Beykoz'un en özel annelerini unutmadı

Beykoz Kent Konseyi, Ayetullah Keser Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi öğrenci velilerinin Anneler Günü ve Engelliler Haftası'nı birlikte kutladı.

İBB Sosyal Koru Tesislerinde yapılan programa Kent Konseyi Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu ve…

Beykoz Kent Konseyi, Ayetullah Keser Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi öğrenci velilerinin Anneler Günü ve Engelliler Haftası’nı birlikte kutladı.

İBB Sosyal Koru Tesislerinde yapılan programa Kent Konseyi Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu ve eşi Nimet Kaşıtoğlu, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı’nın eşi Fatma Katırcı, Beykoz Belediye Başkanının eşi Ayşe Çelikbilek, Kent Konseyi Yürütme Kurulu Üyeleri, TOFD Dernek Başkanı Saniye Efe, STK mensupları, Ayetullah Keser Özel Eğitim İş Okulu yöneticileri ve öğrencileri katıldı.

Özel eğitimli çocukların mesajlarından derlenen slayt sunumuyla başlayan etkinlik, canlı müzik eşliğinde devam etti ve cefakâr vefakâr annelerin anneler günü kutlandı.

Muharrem Kaşıtoğlu, “Bu güzel günde sizlerle olmaktan mutlu ve onurluyuz”

Kent Konseyi Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in selamlarını ileterek, “Sizin hayatınızın zorluğunu biz yaşamıyoruz ama hissetmeye çalışıyoruz. Bu dünyadaki fedakârlıklarınızın karşılığını Rab’bimizin ahirette vereceğinden şüphem yok. Anneler gününde ve Engelliler Haftası akabinde bu güzel günü sizinle paylaşmaktan dolayı onurlu ve mutluyuz. Belediye Başkanımız Yücel Çelikbilek’in sizlere bir müjdesi var. Önümüzdeki sürelerde İstanbul’un en güzel Engelliler Rehabilitasyon Merkezi’nin Beykoz’da açılacak ve çocuklarınız misafir edilecek. Böylece çocuğunuzu bıraktığınızda emanet edebileceğiniz bir devlet kapısı olacak.” dedi.

Saniye Efe, “Tüm anneler özel ama biz iki kere özeliz”

TOFD Dernek Başkanı Saniye Efe, “Tüm anneler özel ama biz iki kere özeliz. Biz hem çocuklarımızın hem kendimizin hayatını barındırıyoruz içimizde. İşte bu nedenle bizim annelerimiz tüm annelerden daha özeldir. Bu güzel gün için emeği geçen herkese teşekkür ederiz” diye konuştu.

Ayetullah Keser Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Okul Müdür Yardımcısı Birol Demir, veliler adına farklı ve eğlenceli bir gün geçirdiklerini, hatırlanmaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirterek,  Kent Konseyine desteklerinden dolayı teşekkür etti. Ardından Ayetullah Keser Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi öğrencileri, Kent Konseyi Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu’na öğrencilerin yapmış olduğu el işi etkinliğini hediye etti.

Programa katılan annelere ise özel eğitim alan çocuklarının kendi yapmış oldukları el sanatları ürünleri ve Kent Konseyinin annelere özel camdan yapılmış kolye hediyesi takdim edildi.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı