Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Coşkun Tosun seçim startını Beykoz Belediyesinden verdi

CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun seçim çalışmalarına Beykoz Belediyesindeki mesai arkadaşlarını ziyaret ederek başladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, partisinin pazar günü Ankara Spor Salonu'nda…

CHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun seçim çalışmalarına Beykoz Belediyesindeki mesai arkadaşlarını ziyaret ederek başladı.

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, partisinin pazar günü Ankara Spor Salonu’nda yapılan aday tanıtım toplantısının hemen ardından seçim çalışmalarına uzun yıllar görev yaptığı Beykoz Belediye’sinden başladı.

Tosun ve beraberindeki CHP’liler, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’le bir nezaket görüşmesi yaptıktan sonra belediye binasının tüm katlarını dolaşarak çalışanlarla bir araya geldiler.

Eski çalışma arkadaşlarının gösterdiği sıcak karşılama sonrası iş güvencesinin altını çizen Coşkun Tosun, “Ben sizinle birlikte çalışmaktan daima gurur duydum. Eminim sizler de aynı duyguları taşıyorsunuzdur. Hakkımızda uydurulan, aslı astarı olmayan iddialara kulak asmayacağınızı ben çok iyi biliyorum. Yine de sizlerin karşınızda çok açık yüreklilikle söylüyorum. İnşallah göreve geldiğimizde bırakın tek bir arkadaşımızın işsiz kalmasını, tam tersi sizlere daha insani bir ortamda çalışacağınızın sözünü veriyorum.” dedi.

Eski mesai arkadaşlarına CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “CHP’li belediyelerde asgari ücret 2.200 TL olacak” sözünü de hatırlatan Tosun, “Ocak ayından seçim gününe dek biriken maaş farklarını da ayrıca ödeyeceğiz” açıklamasında bulundu.

Bir sonraki durak Paşabahçe oldu

Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun’un bir sonraki durağı ise Beykoz’un en tanınmış mahallesi olan Paşabahçe oldu. Paşabahçe Meydanı’nda toplanan halka kısa bir konuşma yapan Tosun, “Birazdan Paşabahçe semt pazarına gidip esnafımızla ve mahalle sakinlerimizle bir araya geleceğiz. Burada toplanan siz değerli dostlarımızdan ricam lütfen bizi burada bekleyin. Aksi takdirde kalabalık bir şekilde pazarın içine girmemiz, hem esnafımızı hem de alış veriş yapmakta olan halkımızı ziyadesiyle rahatsız edecektir” uyarısında bulundu.

Daha sonra beraberindeki az sayıda partiliyle birlikte Paşabahçe esnafı ile alış veriş yapmakta olan mahalle sakinlerinin yaşadıkları sıkıntıları ve şikâyetleri dinleyen Coşkun Tosun, bu sıkıntılara dair çözüm önerilerini anlatarak “Beykoz’u birlikte yönetmek için oylarınıza talibim” mesajı verdi.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.