Mesudiye Spor'un genç futbolcuları kendisini tanıttı!

İstanbul Mesudiye Spor Kulübü'nün 2015-2016 futbol takımı oyuncuları kamuoyuna tanıtıldı.
  • 24.08.2015 00:00:00

İstanbul Mesudiye Spor Kulübü’nün 2015-2016 futbol takımı oyuncuları kamuoyuna tanıtıldı.

İstanbul Mesudiye Spor Kulübü’nün 2015-2016 yılları arasında sahada ter dökecek ve rakipleriyle kıyasıya mücadele edecek genç futbolcuları kamuoyunun karşısına çıktı.

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu’nun konferans salonunda düzenlenen lansman, koktelyn ile açıldı. Tanıtım törenine başta Spor Kulübü Başkanı Özat Özsoy olmak üzere; Mesudiyeliler Derneği Başkanı Salih Erol, Mesudiye Vakfı Başkanı Fazlı Coşkun, Beykoz Belediyesi Meclis Üyesi Gül Biçer, Beşiktaş Belediye Meclis Üyesi Tekin Özmen, Ataşehir Belediye Meclis Üyesi Merdan Özer, CHP Ümraniye İlçe Başkan Yardımcısı Hüseyin Okumuş, Koç Holding Tüketim Malları Genel Koordinatörü Aka Gündüz Özdemir, Mavi Karadeniz Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Beykozlu Giresunlular Dernek Başkanı Fuat Kuş, Çiğdem Mahalle Muhtarı Murat Erdal ile çok sayıda konuk katıldı.

Özat Özsoy: En karlı yatırım, insana yapılan yatırımdır!

Törenin açılış konuşmasını gerçekleştiren Spor Kulübü Başkanı Özat Özsoy, spor kulüpleri hakkında kısa bir bilgi paylaşımı yaparak, şunları söyledi: ‘Ekonomik gücünü, sosyal sermayeden; toplumsal gücünü, aile, dostluk, arkadaşlık, taraftarlık ilişkilerinden; yönetimsel gücünü de, bilgi ve deneyimlerinden alan bir kulüp olarak toplumsal bir olgu haline gelmek üzereyiz. Bu bağlamda; yönetim kurulunu köy derneklerinin temsilcilerinden oluşturarak, toplumsal inisiyatifi kulübümüzün karar mekanizması haline dönüştürdük. En karlı yatırımın insana yapılması gerektiğini göz ardı etmeyerek, sağlıklı insanın sporla olacağı bilinciyle hizmet etmekteyiz. Paydaşlarımız olan Futbol Federasyonu, Merkez Hakem Kurulu, yerel yönetimler, kulüp üyeleri, kulüp çalışanları, yöneticiler, sporcular, taraftarlar, medya ve halk ile işbirliği içinde olan yüksek kalite anlayışıyla hizmet veren sosyal sorumluluk bilincine sahip bir kulüp olacağız. Amacımız; Mesudiyespor’u bölgenin diğer insanlarının da tutabileceği bir kulüp haline getirmektir…Hedefimiz; toplumumuza özgü olan örgütlülüğümüz, dayanışmamız ve bağlarımızı kullanarak faaliyetlerimize devam etmektir’.

Salih Erol: Gücümüzü halktan alıyoruz!

Mesudiyeliler Derneği Başkanı Salih Erol da, kulüpte bir profesyonellik olduğuna dikkat çekerek; ‘Beykoz’un tutabileceği böyle bir kulüp olmalı. Sportif başarıyla beraber centilmenliği ön planda tutan… Gücünü halktan almak çok önemli. Hepimize büyük sorumluluklar düşüyor. Birlikte başaracağız. Mesudiye’ye olan sevdamızdan asla vazgeçmeyeceğiz’ şeklinde konuştu.

Son konuşmacı olarak sözü alan Mesudiye Vakfı Başkanı Fazlı Coşkun ise, kısa bir selamlama konuşması yaparak, yeni sezonda kulübe başarılar diledi ve vakıf olarak her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti.

Konuşmaların sonrasında yeni sezon genç futbolcuları hocaları ile birlikte isimlerine göre sahnedeki yerini aldı. Etkinlik, daha sonra imza töreni ile devam etti. 

İlgili Haberler