Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Tokatköy 'evet' dedi sıra sizde!

Beykoz Tokatköy sakinleri, 16 Nisan halkoylamasında çıkan yüzde 62 ‘Evet' oyu sonrası sorunlarının çözülmesini bekliyor.

Beykoz'un en sorunlu mahallelerinden biri olan Tokatköy Mahallesi'nde 16 Nisan'da yapılan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi&nb

Beykoz Tokatköy sakinleri, 16 Nisan halkoylamasında çıkan yüzde 62 ‘Evet’ oyu sonrası sorunlarının çözülmesini bekliyor.

Beykoz’un en sorunlu mahallelerinden biri olan Tokatköy Mahallesi’nde 16 Nisan’da yapılan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Anayasa referandumunda yüzde 62 ‘Evet’ çıktı. Büyük mahalleler arasında Rüzgarlıbahçe’den sonra ikinci olan Tokatköy’de mahalle sakinleri üzerlerine düşeni yaptıklarını belirterek artık sorunlarının çözülmesini bekliyor.

Tokatköy Mahallesi, Ayazma Mevkii’ndeki orman sorunu, tapularını alamayan 2B hak sahipleri ve sosyal konut yapılacak olan büyükşehir arsalarıyla ana caddede trafiğinin tek yön yapılması gibi önemli sorunlara rağmen ‘bize güvenin sorunları çözecek olan biziz’ sözüne güvenerek yüzde 62’lik oy oranıyla evet dediği belirtiliyor.

Mahallenin farklı noktalarına ‘Tokatköy evet dedi sıra sizde’ pankartları asan Tokatköy halkı, AK Parti hükümetinden ve Beykoz Belediyesi’nden güzel yaklaşım olacağına inanıyor. Ayrıca Tokatköy esnafı ana caddenin çift yön olması içinde imza toplamaya başladığı öğrenildi.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.