Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Haydi Beykoz 7 Haziran'da sandığa!

AK Parti, CHP ve MHP ilçe başkanları seçimlere sayılı günler kala Beykoz'da oy kullanacak 183 bin seçmene seslendi.

7 Haziran Genel Seçimleri'ne sayılı günler kala Beykoz'da oy kullanacak 183 bin…

AK Parti, CHP ve MHP ilçe başkanları seçimlere sayılı günler kala Beykoz’da oy kullanacak 183 bin seçmene seslendi.

7 Haziran Genel Seçimleri’ne sayılı günler kala Beykoz’da oy kullanacak 183 bin seçmene AK Parti, CHP ve MHP İlçe Başkanları ayrı ayrı seslendi.

Halkın kendi geleceğini belirlemesi ve içerisinde yaşadığı devlet yönetiminde söz sahibi olabilmesinin tek yolu, kuşkusuz seçme ve seçilme hakkımızı kullanmaktan geçiyor.

Oy kullanmanın en önemli vatandaşlık görevi olduğunu unutmadan, kendi düşüncemiz ne ise, bunu ifade etmek ve milletimiz için en doğru tercihi sandıkta kullanmamız, desteklememiz gerekir. Yaklaşan 7 Haziran Genel Seçimleri’nde de sandığa her yurttaş gibi giderek, devletin bize tanıdığı bu hakkı kullanmamız bu açıdan büyük önem taşıyor.

Beykoz’da ise, 7 Haziran Genel Seçimleri’nde yaklaşık 183 bin seçmen oy kullanacak. Seçmenlere oylarını kullanmaları için ayrı ayrı seslenen AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, CHP İlçe Başkanı Şevket Arıkan ve MHP İlçe Başkanı Akif Taşdemir tüm seçmenleri sandığa giderek, oy kullanmaya davet etti.

Mustafa Gürkan: Hangi siyasi görüşten olursa olsun, herkes sandığa gitmeli!

AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, seçmenlere şu şekilde seslenerek, kendisini ifade etti: “Bizimde bununla ilgili bir kampanyamız başladı. Seçime kalan 4 günde bütün mahallelere, evlere ulaşmak ve her bir yüreğe dokunmak istiyoruz. Hangi siyasi görüşten olursa olsun sadece Beykoz’da değil, tüm Türkiye’deki seçmenler sandığa gitmeli. Eğer bu ülkede yaşıyorsak, ülkemizi seviyorsak, bu ülkenin birliği ve beraberliği için, bu ülkede yaşamanın en tabii yolu olduğu için hangi siyasi görüşte olursa olsun her vatandaş oy kullanılmalıdır. Bu ülkede yaşamanın en önemli zorunluluğudur. Bizler de bu önemli vatandaşlık görevini fark edip, sandığa gitmeliyiz. Bu ülkenin geleceğini tayin etmek için, devlete karşı sorumluluğumuzu yerine getirmekten kaçınmamalıyız”.

Şevket Arıkan: Bir hak varsa, bu hak mutlaka kullanılmalıdır!

CHP İlçe Başkanı Şevket Arıkan ise; özellikle tüm Beykozlu ve Türkiye’deki gençlere şöyle bir çağrıda bulundu: “En önemli görevlerimizden birisi demokrasilerde seçme ve seçilme hakkımızı kullanmaktır. Bir hak varsa, bu hak mutlaka kullanılmalıdır. Tercihimizi hangi partiden yana kullanıyor olursak olalım, bu hakımızı kullanmayı ihmal etmeyelim. Eğer bu en temel vatandaşlık görevimizi yapmıyorsak, bu ülkenin yönetimindeki olumsuzluklardan, gençlere yansıyan olumsuzluklardan, işsizliklerden, özgürlük alanlarının daraltılmasından, eğitimdeki sıkıntıdan yakınma hakkımız olmaz. Genç arkadaşlarımın geleceklerini kurabilmeleri mutlak güvenli, sürekli, kalıcı bir iş sahibi olabilmelerine bağlıdır. Bizim isteğimiz bu ülkede işsiz gencin olmaması, eğitim almış gençlerin eğitim aldıkları bölümde iş sahibi olmalarıdır. Partimizin gençlere yönelik politikaları bugün insana dokunan ve karşılık bulan bir politikadır. Oy kullanmadan önce, mutlaka Cumhuriyet Halk Partisi’ni veya sitemiz chp.org’a girerek ziyaret etmelerini istiyorum. Bu CHP gençlere ne vaat ediyor mutlaka okumalarını öneriyorum. Gençlere ülkeyi emanet eden Atatürk’ün partisi, gençliğe hitabındaki o söyledikleri sözcükleri bir kez daha okumalarını, bu ülkenin içinde bulunduğu şartlara göre kullanacakları oyların ne kadar önemli olduğunu tekrar değerlendirmelerini istiyorum”.

Akif Taşdemir: 7 Haziran’da sandık başında olalım!”

MHP İlçe Başkanı Akif Taşdemir de, oy kullanmanın önemine değinerek, şunları söyledi: “En önemli vatandaşlık görevimiz şüphesiz oy kullanmaktır. Bu ülkenin gidişatına sessiz kalmamak için tüm seçmenler sandık başına gitmelidir. Hangi siyasi görüşten olursa olsun, seçme ve seçilme hakkımızı kullanmalıyız. Ülke yönetiminde söz sahibi olmak istiyorsak, bu görevimizi ihmal etmemeliyiz. Eğer oy kullanmazsak ülkedeki olumsuzluklardan yakınma, eleştirme şansımızda olmaz. Bu yüzden 7 Haziran’da sandık başında olalım!”.

Haber: Burcu Çelik

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.