Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Şampiyonlar Beykoz İshaklıspor’u tercih etti

Beykoz’un bordo mavi takımı ve ilçeyi İstanbul 1. Amatör Lig’de temsil eden İshaklıspor, flaş transferlere imza atmaya devam ediyor.

Beykoz’un bordo mavi takımı ve ilçeyi İstanbul 1. Amatör Lig’de temsil eden İshaklıspor, flaş transferlere imza atmaya devam ediyor.

galeri issampiyonlar beykoz ishaklispor u tercih etti 9475

Beykoz’un bordo mavi takımı ve ilçeyi İstanbul 1. Amatör Lig’de temsil eden İshaklıspor, Süper Amatör Lig ekiplerinden Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor ile şampiyonluk yaşayan iki önemli isimle anlaştı.

Bordo mavililerin Teknik Direktörü Yusuf Öztürk’ün raporları doğrultusunda stoper ön libero oynayabilen Oğuzhan Civelek ve orta sahanın dinamosu Onur Karavuş ile anlaşıldı.

İmza törenine İshaklıspor Kulüp Başkanı Ali Cinel, 2. Başkan Selim Şimsek ve Genel Kaptan Refik Cinel katıldı.

Futbolamatör.com’un haberine göre tören sorası açıklama yapan şampiyon futbolcular “ Birçok takımdan transfer teklifi almamıza rağmen tercihimizi İshaklıspor’dan yana kullandık. Kariyerimizde bir şampiyonlukta Bordo mavili kulüple yaşamak istiyoruz. Transferimde emeği geçen hocamız Yusuf Öztürk’e çok teşekkür eder, yeni sezonun İshaklı camiasına hayırlı olmasını dileriz.” şeklinde açıklama yaptılar.

1994 doğumlu stoper-ön libero Oğuzhan Civelek, İkili mücadelelerdeki başarıları, hava topu hakimiyeti ve 90 dakika bitmeyen enerjisi ile tanınıyor. 1995 doğumlu Onur Karavuş, orta sahada 8-10 numara pozisyonunda görev yaparken yüksek top tekniğinin yanı sıra hırslı ve mücadeleci yapısı ile tanınıyor.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.