Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Ankara programını yarıda kesti Beykoz'a geldi!

CHP Genel Sekreteri ve İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi akşam saatlerinde Beykoz'a gelerek yaşanan sel alanlarında incelemelerde bulundu.

CHP Genel Sekreteri ve İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi ile beraberindeki heyet,

CHP Genel Sekreteri ve İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi akşam saatlerinde Beykoz’a gelerek yaşanan sel alanlarında incelemelerde bulundu.

CHP Genel Sekreteri ve İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi ile beraberindeki heyet, aşırı yağış nedeniyle oluşan sel nedeniyle hasar meydana gelen Mahmut Şevket Paşa, Elmalı ve Çavuşbaşı mahallelerinde incelemelerde bulundu.

Beykoz’da sabah saatlerinde etkili olan sağanak yağış nedeniyle dereler taşmış, birçok ev ve işyerini su basmıştı. CHP Genel Sekreteri ve İstanbul Milletvekili Akif Hamzaçebi yaşanan olay üzerine Ankara programını yarıda keserek akşam saatlerinde Beykoz’a geldi. CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün’ün de eşlik ettiği ziyaretlerde selden zarar görülen Mahmut Şevket Paşa, Zerzavatçı, Elmalı ve Çavuşbaşı bölgelerinde incelemelerde bulundu.

Beykoz’da sabah saatlerinde şiddetli yağış nedeniyle yolları, birçok ev ve işyerini su bastı. Mahmut Şevket Paşa ile Alibahadır Mahallesi arasındaki derelerin taşması sonucu bölgede ciddi hasar meydana gelirken, Zerzavatçı Mahallesi, Elmalı ve Çavuşbaşı bölgesi de yağıştan etkilenendi. 

Çengeldere Muhtarı Şaban Öztürk ve Mahmut Şevket Paşa Muhtarı Kemal Özmen ile görüşerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Hamzaçebi, Elmalı’da yıldırım düşmesi sonucu çatı katı yanan evi de ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.