Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

İstanbul Ülkü Ocakları Beykoz'da buluştu.

Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanlığı tarafından düzenlenen sabah namazı programlarının bu ayki adresi Beykoz Merkez Camii oldu.

İstanbul’un her ay farklı bir ilçesinde gerçekleştirilen Sabah Namazı programlarının bu ay ki adresi…

Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanlığı tarafından düzenlenen sabah namazı programlarının bu ayki adresi Beykoz Merkez Camii oldu.

İstanbul’un her ay farklı bir ilçesinde gerçekleştirilen Sabah Namazı programlarının bu ay ki adresi Beykoz oldu. Merkez Serbostan Camii’nde gerçekleştirilen program İstanbul’da ki Ülkücü camiayı bir araya getirdi.

Beykoz Merkez Camii’nde gerçekleştirilen sabah namazı proğramına İstanbul Ülkü Ocakları Başkanı Gökmen Kantar, İstanbul Ülkü Ocakları Teşkilat Başkanı Yavuz Tellioğlu, İstanbul Ülkü Ocakları İl Ocak Yöneticilileri, İstanbul Ülkü Ocakları İlçe Ocak Başkanları, MHP İl Yönetim Kurulu üyesi Av.Adem Tulukçu ve MHP Beykoz İlçe Başkanı Ali Emanet katıldı

Sabah namazı kılınmasının ardından yapılan kahvaltıda bir konuşma yapan İl Başkanı Gökmen Kantar, 2011-2012 Yıllarının faaliyet programlarını değerlendirerek programlar da emeği geçen tüm ocak mensubu görevlilere ayrı ayrı teşekkür etti. Kantar ayrıca ocaklarında genç kadroların ivedi şekilde yetiştiği ve bu durumdan mutluluk duyduğunu dile getirerek bu programlarda ki başarılarının ocaklarda ki genç bozkurtlara aktif olarak görev almalarını ve yönetici adayı olmalarını da söyledi.

Program karşılıklı sohbet ve istişarelerden sonra sona erdi.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İletişime Geç!
Whatsapp İhbar Hattı
Whatsapp İhbar Hattı