Güncel Beykoz Haberleri
Beykoz Güncel

Beykoz’da görev başındaki polise doğum günü sürprizi

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, hafta sonu görev yapan polis ekiplerine ikramlarda bulunmaya devam ederken, bir polis memuruna da doğum günü sürprizi gerçekleştirdi.

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, hafta sonu görev yapan polis ekiplerine ikramlarda bulunmaya devam ederken, bir polis memuruna da doğum günü sürprizi gerçekleştirdi.

https://www.youtube.com/watch?v=KrYVkf2fPok***

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı, salgın döneminde sokağa çıkma kısıtlamaları nedeniyle, görevlerini yürüten polis ekiplerine ikramlarda bulunmaya devam ediyor. Ayrıca görev başındaki polis memuru Mehmet Celikel’e doğum günü sürprizi yapıldı.

galeri beykoz da gorev basindaki polise dogum gunu surpri 4365

Hafta sonları uygulamaya konulan sokağa çıkma kısıtlamasında nöbet tutan güvenlik güçleri bu hafta sonu da unutulmadı. Geçtiğimiz haftalarda ilçe genelindeki emniyet görevlilerine evlerde hazırlanan yiyecekler ikram edilmişti. Bugün de AK Parti Beykoz İlçe Teşkilat Başkanı Özkan Ayduğan, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf ve Gençlik Kolları Başkanı Burak Karaçam ile ilçe yöneticileri polis noktalarını ziyaret ederek ikramlarda bulundu.

POLİS MEMURUNA DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Anadolu Hisarı Marmara Üniversitesi kavşağında görev yapan Mehmet Celikel’e doğum günü sürprizi yapıldı. Doğum günü dolayısıyla kutlama pastası alan AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı yöneticileri Çelikel’in mutlu gününde yalnız bırakmadı. Görev başında doğum günü pastasını karşısında gören Çelikel, sevincini gizleyemedi.

galeri beykoz da gorev basindaki polise dogum gunu surpri 1272

“BİZİM CAN GÜVENLİĞİMİZ SİZE EMANET” 

AK Parti İstanbul Milletvekili Belma Satır’ın da katıldığı etkinlikte görev başındaki Mehmet Çelikel için hazırlanan pasta ikram edildi. “Size ve tüm polis kardeşlerimize teşekkür ediyoruz” diyen Satır, “ Allah size uzun bereketli ömürler versin. Bizim can güvenliğimiz size emanet” diye konuştu.

Bunları da beğenebilirsin
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.